O nas

Topnorma działa na rynku deweloperskim od 2005 roku.  Jesteśmy grupą osób, dla których nieruchomości to nie tylko pomysł na biznes, ale także – a może przede wszystkim – pasja.

Od początku działalności stawiamy na bezpieczeństwo inwestycji oraz na stabilny rozwój naszej firmy. Nie ilość, ale jakość jest dla nas najważniejsza.

Tworzymy przestrzenie do życia, w których sami moglibyśmy mieszkać. „Simply Living” – tak określamy nasz pomysł na mieszkanie, którego najważniejszym założeniem jest: mieszkaj wygodnie! 

Żeby mieszkać wygodnie,

należy zacząć od dogodnej dla nas lokalizacji. Dla jednych oznaczać to będzie życie w centrum miasta, w sąsiedztwie wielu usług, sklepów i punktów gastronomicznych, a dla innych – mieszkanie w cichej, spokojnej i zielonej okolicy. Niezależnie jednak od tego, co jest nam bliższe, nasz dom powinien być przede wszystkim dobrze skomunikowany z miejscami, do których docieramy najczęściej: pracą, szkołą, mieszkaniem rodziny czy znajomych.

Żeby mieszkać wygodnie,

należy wybrać budynek, którego architektura, estetyka i rozwiązania funkcjonalne odpowiadają naszym gustom i potrzebom. Dlatego do projektów naszych budynków wybieramy najlepszych i sprawdzonych architektów.

Żeby mieszkać wygodnie,

musimy być pewni jakości wykonanych prac oraz jakości użytych materiałów. Wszystkie nasze projekty są realizowane przez tą samą firmę wykonawczą, co daje nam tę pewność. Nasz wykonawca ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży budowlanej i bogate zaplecze produkcyjne (m.in. własną stolarnię, ślusarnię, montownię okien), a jego ekipę tworzą wieloletni, sprawdzeni i wysoko wykwalifikowani pracownicy.

Żeby mieszkać wygodnie,

trzeba mieć jak największy wybór. A to bardzo często oznacza, że musimy kupić wymarzone mieszkanie jeszcze na etapie budowy, płacąc za nie przed jego otrzymaniem. Topnorma prowadzi rachunki powiernicze nabywców w renomowanym banku, jednym z największych w Polsce. Inwestycje finansujemy przede wszystkim z własnych środków – kwoty wpłacane przez kupujących na rachunki powiernicze są nam stopniowo udostępniane przez bank dopiero po zakończeniu i kontroli wykonania kolejnego etapu budowy.


Inwestycja deweloperska jest procesem wieloetapowym i czasochłonnym, a jej efekt wpływa znacząco na życie nabywców mieszkań. Dlatego do każdego etapu tego procesu przywiązujemy ogromną wagę. Cały nasz zespół jest do Państwa dyspozycji. Z przyjemnością pomożemy Państwu w wyborze przyszłego miejsca do życia.
Zespół Topnorma