Nowy adres w warszawskiej dzielnicy Rembertów

 to nowoczesna inwestycja zlokalizowana w pierzei Al. Gen. Antoniego Chruściela „Montera”, która wpisuje się w śródmiejski charakter tej okolicy i nawiązuje estetycznie do współczesnej formy sąsiedniej zabudowy. Z  jest wszędzie blisko: do stacji kolejki, szkół, sklepów, urzędu gminy czy biblioteki.

Dogodne metraże

W niskiej, kameralnej zabudowie  znajdują się funkcjonalnie rozplanowane mieszkania: 1-pok. (od 28 m2 do 33 m2), 2-pok. (od 33 m2 do 56 m2) oraz 3-pok. (od 52 m2 do 72 m2). Atutem lokali na parterze są ogródki o pow. do 100 m2, natomiast wszystkie mieszkania na piętrach mają przytulny balkon, loggię lub przestronny taras, o metrażach od kilku do nawet kilkudziesięciu metrów kwadratowych.

Wygodne życie na co dzień

Wewnętrzny dziedziniec  z zielonym skwerem jest przeznaczony tylko dla mieszkańców tej inwestycji, z dostępem do budynków jest zabezpieczonym wygodną w obsłudze kartą magnetyczną. W podziemnym garażu oprócz miejsc parkingowych znajdują się także pomieszczenia gospodarcze, idealne między innymi do przechowywania rowerów.

Dobrze doświetlone mieszkania

Usytuowanie budynków, a także duże okna sprawiają, że mieszkania przy  są dobrze doświetlone, co znacząco wpływa na komfort mieszkańców w codziennym użytkowaniu.