Luty 2021

Trwa wykańczanie wnętrz 

Budowa Chruściela 29 zbliża się ku końcowi -w dwóch budynkach w położonych w głębi działki trwają prace wykończeniowe, zarówno na piętrach, jak i w garażu. W części ogródków, przynależących do lokali na parterze, wysypano już ziemię pod przyszłą zieleń. Ekipa prowadzi także ostatnie prace elewacyjne w budynku położonym przy Al. Chruściela, zakończono w nim również wykonywanie instalacji wod.-kan. i c.o. oraz cementowych posadzek w części mieszkalnej.

Październik 2020

Prace nad elewacją na finiszu

Większość elewacji inwestycji Chruściela 29 jest już ukończona – trwają ostatnie prace nad frontem budynku położonego bezpośrednio przy ul. Chruściela. Z kolei w dwóch budynkach w głębi działki najwięcej działo się ostatnio w środku: w obydwu pojawiły się cementowe posadzki i tynki, zakończono w nich także wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania. Pojawiło się również docelowe ogrodzenie pomiędzy inwestycją a sąsiednimi działkami.

Lipiec 2020

Ostatnie piętro frontowego budynku już gotowe

We frontowym budynku Chruściela 29, położonym bezpośrednio przy ulicy, wybudowano już ostatnie piętro, a na jego niższych kondygnacjach pojawiły się zarówno ściany zewnętrzne, jak i wewnątrz lokali. W pozostałych dwóch budynkach zakończono okablowanie instalacji teletechnicznych, wodno-kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania, natomiast na zewnątrz trwają prace elewacyjne i tynkarskie.

Kwiecień 2020

Trwają prace nad frontowym budynkiem

Ekipa budowlana prowadzi prace nad stropem pierwszego piętra ostatniego budynku w inwestycji Chruściela 29, usytuowanym bezpośrednio przy głównej ulicy. Z kolei w gotowych już budynkach, położonych w głębi działki, wykonywane są instalacje wodno-kanalizacyjne i elektryczne, a na jednym z nich rozpoczęto kładzenie tynków.

Styczeń 2020

Zakończono ostatni etap prac nad garażem

Trwają intensywne prace nad budową trzeciego i ostatniego budynku wchodzącego w skład inwestycji Chruściela 29 – zakończono już jego konstrukcję podziemną i rozpoczęto wykonywanie konstrukcji żelbetowej parteru. Z kolei w budynkach już stojących ekipa pracuje nad kolejnymi etapami zadaszenia – pojawiły się warstwy spadkowe na dachach, pokryte następnie papą.

Październik 2019

Trwa montaż okien oraz budowa ostatniej części podziemnego garażu

W części inwestycji Chruściela 29 pojawiły się już eleganckie, grafitowe (od strony elewacji) okna.  W dwóch pierwszych budynkach wykonano też wszystkie ścianki działowe Trwają także prace nad ostatnim budynkiem, usytuowanym bezpośrednio przy Al. Chruściela. Ekipa budowlana wykonuje tam kolejny, ostatni już etap podziemnego garażu.

Sierpień 2019

Powstaje wykop pod trzeci i ostatni budynek Chruściela 29

Dwa budynki inwestycji Chruściela 29 mają już stropodach nad trzecim, ostatnim już piętrem. Obecnie trwają w nich prace związane z budową ścianek działkowych – zarówno tych, które wydzielają poszczególne mieszkania z części wspólnych, jak i wewnątrz lokali. Pozostała część ekipy budowlanej wykonuje wykop pod trzeci budynek, który będzie bezpośrednio sąsiadował z Al. Chruściela.

Czerwiec 2019

Zaawansowane prace na ostatnich piętrach pierwszego etapu

W najbardziej zaawansowanym pod względem prac budynku inwestycji Chruściela 29 pojawiły się  już betonowe elementy pionowe trzeciego, ostatniego piętra. Budynek obok nie pozostaje daleko w tyle – wykonano w nim strop drugiego piętra i lada chwila pojawią się pierwsze elementy konstrukcyjne trzeciego. Obydwa budynki zyskały już także murowane ściany  na parterze i pierwszym piętrze.

Marzec 2019

Pierwszy etap coraz wyżej

W inwestycji Chruściela 29 zakończono już prace nad częścią podziemną pierwszego etapu – dwa budynki, które ten etap obejmuje, systematycznie pną się w górę. W jednym z nich wykonano elementy pionowe parteru, natomiast w drugim strop nad parterem oraz elementy pionowe pierwszego piętra.

Styczeń 2019

Trwają prace nad garażem podziemnym pierwszego etapu

Pierwszy etap inwestycji Chruściela 29 obejmuje dwa budynki położone w głębi działki. W tej części wykonano już solidną, podziemną konstrukcję: płytę denną wraz z elementami pionowymi, czyli ściany i słupy żelbetowe dla części garażowej (poziom -1). Ekipa budowlana nie poddaje się zmiennej pogodzie i aktualnie realizuje prace związane z zabetonowaniem stropu nad garażem pierwszego etapu.

Grudzień 2018

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Intensywne prace na budowie Chruściela 29 trwają, ale święta to rzecz… święta – w okresie świąteczno-noworocznym nasza ekipa budowlana ma wolne. Zapraszamy natomiast do naszego biura sprzedaży przy al. Chruściela 31, które będzie działać 27 i 28 grudnia, a w standardowym wymiarze – od 2 stycznia. Naszym dotychczasowym oraz potencjalnym klientom życzymy pogodnych Świąt Bożego Narodzenia i spełnienia w 2019 r. wszystkich noworocznych postanowień!

Listopad 2018

Ruszyło biuro sprzedaży Chruściela 29

Kompetentna obsługa, aromatyczna kawa i wygodne kanapy – wszystko po to, aby klienci właśnie uruchomionego biura sprzedaży inwestycji Chruściela 29 mogli w komfortowych warunkach wybrać wymarzone mieszkanie. Biuro znajduje się na parterze usytuowanego obok budowy Pasażu Rembertów przy ul. Chruściela 31 i jest otwarte od poniedziałku do piątku w godz. 10-18, natomiast w soboty w godz. 10-16. Zapraszamy!

Październik 2018

Budowa Chruściela 29 rozpoczęta

Wraz z nadejściem jesieni rozpoczęła się budowa naszej najnowszej inwestycji: Chruściela 29. Jako pierwsze powstaną dwa budynki w głębi działki, na której pojawił się już ogromny wykop. Wkrótce otworzymy także biuro sprzedaży, zlokalizowane tuż przy naszej inwestycji. Jeśli jednak mają Państwo już teraz pytania dotyczące mieszkań, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Szczegóły na naszej stronie internetowej w zakładce „Kontakt”.