Projekty

Chruściela 29

To nowy adres w warszawskiej dzielnicy Rembertów – wygodnego miejsca do życia z doskonałym dojazdem kolejką do centrum stolicy. Atutem Rembertowa są także otaczające dzielnicę tereny leśne, które zajmują ponad 30 proc. powierzchni dzielnicy.  to nowoczesna inwestycja, nawiązująca architektonicznie do współczesnej formy sąsiedniej zabudowy. Zaplanowano w niej 75 ustawnych i dobrze doświetlonych mieszkań 1-, 2- i 3-pokojowych o dogodnych metrażach. Każde z nich ma dodatkową, bardzo docenianą przez domowników przestrzeń: taras, balkon,loggię lub ogródek.


Apartamenty Józefów

Unikatowa inwestycja w podwarszawskim Józefowie, mieście z mikroklimatem uzdrowiska, którego zabudowę stanowią głównie prywatne domy i luksusowe wille. Zlokalizowana jest w ścisłym centrum Józefowa, zaledwie kilka minut spacerem od stacji kolejki dojeżdżającej do centrum Warszawy, ale na ustronnej, zapewniającej ciszę i prywatność działce. Kameralna zabudowa, bardzo dobra infrastruktura i walory przyrodnicze sprawiają, że Józefów uchodzi za jedną z najbardziej eleganckich i pożądanych lokalizacji mieszkaniowych w aglomeracji warszawskiej.

Sprzedaż Apartamentów Józefów, inwestycji zrealizowanej w 2016 r., została zakończona


Pasaż Rembertów

Pasaż Rembertów to nowoczesny i elegancki budynek, nawiązujący swoim charakterem do klimatu zabudowy śródmiejskiej. Zlokalizowany w urokliwej, warszawskiej dzielnicy Rembertów, sąsiadującej z rozległymi terenami leśnymi. Na wyższych kondygnacjach zaprojektowano atrakcyjne, słoneczne mieszkania, natomiast parter budynku zajmuje kameralny pasaż handlowy, podkreślający miejski styl projektu.

Sprzedaż mieszkań w Pasażu Rembertów, inwestycji zrealizowanej w 2013 r., została już zakończona.


Apartamenty Radosna

Luksusowy apartamentowiec zrealizowany na pograniczu Mokotowa i Wilanowa, nominowany do międzynarodowej nagrody CEPIF & International Herald Tribune Awards na najlepszy projekt mieszkaniowy w Europie Centralnej zrealizowany w 2008 roku. Ta prestiżowa nominacja to efekt współpracy Topnormy z renomowaną pracownią JEMS Architekci – projektowane przez nią budynki mają opinię bardzo funkcjonalnych i eleganckich, przez co są wyjątkowo cenione przez nabywców.

Sprzedaż Apartamentów Radosna została już zakończona.