Projekty

Apartamenty Józefów

Unikatowa inwestycja w podwarszawskim Józefowie, mieście z mikroklimatem uzdrowiska, którego zabudowę stanowią głównie prywatne domy i luksusowe wille. Zlokalizowana jest w ścisłym centrum Józefowa, zaledwie kilka minut spacerem od stacji kolejki dojeżdżającej do centrum Warszawy, ale na ustronnej, zapewniającej ciszę i prywatność działce. Kameralna zabudowa, bardzo dobra infrastruktura i walory przyrodnicze sprawiają, że Józefów uchodzi za jedną z najbardziej eleganckich i pożądanych lokalizacji mieszkaniowych w aglomeracji warszawskiej.

Sprzedaż Apartamentów Józefów, inwestycji zrealizowanej w 2016 r., została zakończona

Galeria projektu

Pasaż Rembertów

Pasaż Rembertów to nowoczesny i elegancki budynek, nawiązujący swoim charakterem do klimatu zabudowy śródmiejskiej. Zlokalizowany w urokliwej, warszawskiej dzielnicy Rembertów, sąsiadującej z rozległymi terenami leśnymi. Na wyższych kondygnacjach zaprojektowano atrakcyjne, słoneczne mieszkania, natomiast parter budynku zajmuje kameralny pasaż handlowy, podkreślający miejski styl projektu.

Sprzedaż mieszkań w Pasażu Rembertów, inwestycji zrealizowanej w 2013 r., została już zakończona.

Galeria projektu

Apartamenty Radosna

Luksusowy apartamentowiec zrealizowany na pograniczu Mokotowa i Wilanowa, nominowany do międzynarodowej nagrody CEPIF & International Herald Tribune Awards na najlepszy projekt mieszkaniowy w Europie Centralnej zrealizowany w 2008 roku. Ta prestiżowa nominacja to efekt współpracy Topnormy z renomowaną pracownią JEMS Architekci – projektowane przez nią budynki mają opinię bardzo funkcjonalnych i eleganckich, przez co są wyjątkowo cenione przez nabywców.

Sprzedaż Apartamentów Radosna została już zakończona.

Galeria projektu