Magazyn Simply Living

Simply Living – bezpłatny magazyn o nieruchomościach

Jak wybrać dobrze zbudowane mieszkanie? Odpowiedź na to pytanie można znaleźć w „Simply Living”, bezpłatnym magazynie o nieruchomościach, wydanym przez Topnormę.

– Z naszych doświadczeń z klientami wynika, że nabywcy mieszkań na rynku pierwotnym podejmują decyzje o wyborze własnego lokum coraz bardziej świadomie – mówi Piotr Nowak, prezes zarządu Topnormy. – Zwracają uwagę nie tylko na cenę, ale także na jakość wykonania budynku, jego sąsiedztwo i ważną dla codziennego życia infrastrukturę: szkoły, przedszkola, dobrą komunikację. Krótko mówiąc, potrzebują coraz więcej informacji na temat miejsca, w którym spędzą przynajmniej kilka czy kilkanaście najbliższych lat. Stąd pomysł na przekazanie im tego w formie gazety.

„Simply Living” jest elementem strategii marketingowej Topnormy, w związku z tym wszystkie artykuły, które znajdują się w magazynie, nawiązują – niektóre wprost, niektóre pośrednio – do jednej z naszych inwestycji: Apartamentów Józefów. Niemniej jednak czytelnicy tego numeru znajdą w nim nie tylko szczegółowy opis inwestycji w Józefowie, ale także praktyczne informacje, które mogą okazać się przydatne przy wyborze i zakupie każdej nieruchomości na rynku pierwotnym.

Więcej informacji na ten temat:
newsroom@topnorma.pl