Marzec 2019

Pierwszy etap coraz wyżej

W inwestycji Chruściela 29 zakończono już prace nad częścią podziemną pierwszego etapu – dwa budynki, które ten etap obejmuje, systematycznie pną się w górę. W jednym z nich wykonano elementy pionowe parteru, natomiast w drugim strop nad parterem oraz elementy pionowe pierwszego piętra.

Styczeń 2019

Pierwszy etap inwestycji Chruściela 29 obejmuje dwa budynki położone w głębi działki. W tej części wykonano już solidną, podziemną konstrukcję: płytę denną wraz z elementami pionowymi, czyli ściany i słupy żelbetowe dla części garażowej (poziom -1). Ekipa budowlana nie poddaje się zmiennej pogodzie i aktualnie realizuje prace związane z zabetonowaniem stropu nad garażem pierwszego etapu.

Grudzień 2018

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Intensywne prace na budowie Chruściela 29 trwają, ale święta to rzecz… święta – w okresie świąteczno-noworocznym nasza ekipa budowlana ma wolne. Zapraszamy natomiast do naszego biura sprzedaży przy al. Chruściela 31, które będzie działać 27 i 28 grudnia, a w standardowym wymiarze – od 2 stycznia. Naszym dotychczasowym oraz potencjalnym klientom życzymy pogodnych Świąt Bożego Narodzenia i spełnienia w 2019 r. wszystkich noworocznych postanowień!

Listopad 2018

Ruszyło biuro sprzedaży Chruściela 29

Kompetentna obsługa, aromatyczna kawa i wygodne kanapy – wszystko po to, aby klienci właśnie uruchomionego biura sprzedaży inwestycji Chruściela 29 mogli w komfortowych warunkach wybrać wymarzone mieszkanie. Biuro znajduje się na parterze usytuowanego obok budowy Pasażu Rembertów przy ul. Chruściela 31 i jest otwarte od poniedziałku do piątku w godz. 10-18, natomiast w soboty w godz. 10-16. Zapraszamy!

Październik 2018

Budowa Chruściela 29 rozpoczęta

Wraz z nadejściem jesieni rozpoczęła się budowa naszej najnowszej inwestycji: Chruściela 29. Jako pierwsze powstaną dwa budynki w głębi działki, na której pojawił się już ogromny wykop. Wkrótce otworzymy także biuro sprzedaży, zlokalizowane tuż przy naszej inwestycji. Jeśli jednak mają Państwo już teraz pytania dotyczące mieszkań, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Szczegóły na naszej stronie internetowej w zakładce „Kontakt”.